حیا در خواندن بین برخی ذاکران از بین رفته است/ بهتر است مداح کسب و کار دیگری هم داشته باشد

روضه باز و مكشوفه می خوانند، خط قرمزها و حد و حدود ها را به راحتی ازش عبور می كنند. قبح همه چیز شكسته است. مراقبت ها كم ...

استاد مهدوی‌راد: منبرهایی در صدا و سیما شنیدم که نصف آن مورد شک بود

در همین تلویزیون بنده شنیدم که معاویه در دوران امامت امام حسین (ع) برای اینکه نیرنگی داشت و جامعه را فریب داده بود، حرکتی ...

هدف نوگلان حسینی تربیت مداحان در تراز انقلاب اسلامی است

رییس فرهنگ­سرای اندیشه گفت: هدف اصلی ما در مراسم نوگلان حسینی، تربیت مداحان در تراز انقلاب اسلامی است.
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶    ساعت ۱۶:۰۰
جشنواره موسیقی «نغمه‌ها و مناقب علوی» برگزار می‌شود
جشنواره موسیقی «نغمه‌ها و مناقب علوی» برگزار می‌شود
به مناسبت عید غدیرخم و با هدف گرامیداشت این عید شیعیان، جشنواره موسیقی «نغمه‌ها و مناقب علوی» برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32033
این جشنواره با حضور پیشکسوتان موسیقی اقوام ایرانی و با محوریت فرهنگ تشیع و علوی زیر نظر هوشنگ جاوید پژوهشگر موسیقی اقوام طی 2 روز در کنار دریاچه رازی برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش این جشنواره با حضور گروههای موسیقی هیوا، شاهودالاهو، عاشیق سلجوق شهبازی و گروه نجوای کتول و تک خوانان، صمد حبیبی، احمد حسن راهی مالکی، هنرمند غزل خوان، آقا محمد کد خدایی، خالد سعادتی، غفور محمد زاده، سید مصطفی زاده و هوشنگ جاوید هنرمندان موسیقی آیینی و اقوام در شب های 17 و 18 شهریور میزبان شهروندان خواهند بود.
هوشنگ جاوید متولد ۱۳۳۸ تهران از پژوهشگران شاخص موسیقی نواحی و آیینی ایران و بنیانگذار جشنواره‌های مختلف موسیقی نواحی و آیینی در ایران است و در سال ۱۳۹۰ سازمان یونسکو برای ثبت معنوی موسیقی بخشی‌های شمال خراسان از وی تقدیر کرد.
جشنواره موسیقی «نغمه‌ها و مناقب علوی» ساعت 20 روزهای جمعه و شنبه مورخ 17 و 18 شهریور همزمان با عید غدیر در کنار دریاچه رازی بوستان رازی میزبان شهروندان است.