باید در اصل تبلیغ و ماهیت آن تجدید نظر کرد/ ذائقۀ مخاطب مذهبی پس از انقلاب، تنوع بیشتری یافته است

صداوسیما گمان می‌کند که باید مردم را هدایت کند؛ اما یک رسانه وظیفه‌ای بیش از بازتاب واقعیت‌ها ندارد...

سیاسی حرف می‌زنم، پس هستم/ حزب سیاسی و مذهبی مداحان

در سال‌های اخیر، ورود بسیاری از مبلغان مذهبی و مداحان به عرصه سیاست و موضعگیری آنها درباره مهمترین مسائل روز سیاسی ـ از ...

به مناسبت سالروز درگذشت استاد رحیم موذن‌زاده اردبیلی؛ اذان با الحان ایرانی

از جمله اذان‌های قابل توجهی که در این بین گفته شده است، می‌توان به اذان‌گویی استاد مسلم آواز ایرانی تاج اصفهانی اشاره ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷    ساعت ۰۹:۵۲
اثرات یک ساعت مداحی انقلابی از ساعت ها کار فرهنگی بیشتر است
اثرات یک ساعت مداحی انقلابی از ساعت ها کار فرهنگی بیشتر است
سرهنگ دوم پاسدار سید علی مهاجر ؛فرمانده سپاه گرگان در اردوی زیارتی فرهنگی ستایشگران کانون بسیج مداحان گرگان گفت: اثرات یک ساعت مداحی ذاکرین اهل بیت (ع)از ساعت ها کار فرهنگی بیشتر است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32916
اردوی زیارتی فرهنگی ستایشگران کانون بسیج مداحان شهرستان گرگان به امام زاده طیب گرگان با حضور سرهنگ دوم پاسدار سید علی مهاجر ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرگان برگزار شد.
مهاجر ضمن حضور در جمع مداحان اهل بیت اهمیت حضور مداحان را در حوزه فرهنگی بسیار مهم خواند و گفت:دشمن در صدد است تا مسیر مداحی های ما را دست خوش تغییر و بی محتوا کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرگان افزود:  اثرات یک ساعت مداحی ذاکرین اهل بیت (ع)از ساعت ها کار فرهنگی بیشتر دانست.
وی در ادامه تاکید کرد: یکی از نکاتی که مداحان و ذاکرین اهل بیت (ع) همواره باید به آن توجه داشته باشند ولایتمداری و مطیع امر فرامین امام خامنه ای (مدظله العالی) بودن  است چراکه اگر یک مداح به توصیه های ایشان در خصوص نحوه صحیح کار مداحی توجه کند یقینا هم موجب پیشرفت خود میشود هم عظمت شان اهل بیت صحیح نشان داده می شود.
مهاجر در پایان ضمن ضرورت افزایش بصیرت برای مداحان گفت: باید مراقب بود در مراسمات و هیئت های هفتگی اقدامی صورت نگیرد که  وحدت شکن باشد و موجب ایجاد تفرقه شود .
گفتنی است این اولین اردوی فرهنگی کانون بسیج مداحان شهرستان گرگان بود.