مخاطب را دسته بندی نکنیم/ نهادی سازیِ امر دینی خنجری است که دسته خود را می‌برد

تغییرات در ذائقه مخاطبان برنامه‌های مذهبیِ رسانه و سازمان دینی به تَبَعِ تغییرات در سبک زندگیِ ایرانی قابل فهم است. سبک ...

یونس حبیبی: کارد به استخوان رسیده/ 2 سال است نمی‌توانم بخوانم

هزینه‌های درمان، خیلی مرا اذیت کرد و به خاطر بالا بودن آن، نیروهای مسلح و بنیاد شهید، همراهی‌ام نکردند. به جز آن، مسأله ...

عباس کرمی: چهارپایه‌خوان باید بیشترین مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ارائه دهد

پیش از این در میزگرد بررسی نغمات و نوحه‌های مذهبی با حضور «عباس کرمی» و استاد «سید علی‌محمد سادات رضوی» که با عنوان «الگوسازی ...
نمايش آدرس ايميل
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷    ساعت ۱۵:۴۱
حرکت به سمت ارائه ای تازه از جشنواره شعر رضوی با قدمتی ۲۴ ساله
حرکت به سمت ارائه ای تازه از جشنواره شعر رضوی با قدمتی ۲۴ ساله
در جلسه ای که با حضور مدیر کل و معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان و جمعی از شعرای این استان برگزار شد، با اشاره به ثبات و قدمت جشنواره شعر رضوی ، بر طراحی و اجرای جشنواره در قالبهایی بدیع و تازه تاکید شد .
مرجع :
خبرگزاری رضوی
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 33032
محمد رضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این نشست با اشاره به اهمیت گسترش معارف رضوی در جامعه گفت : هنر و به ویژه شعر به واسطه نوع ارتباطی که با مخاطبان برقرار میکنند ، همواره نقش موثری در گسترش فرهنگ دینی و رضوی در جامعه داشته اند .
 
وی ادامه داد : در سال جاری و برای برپایی جشنواره بیست و چهارم شعر رضوی ، رویکرد ما ، استفاده هر چه بیشتر از نظرات شاعران استان است .
 
 احمد وفایی ، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال  استان کرمان نیز در سخنانی گفت که دیدگاه ما ، حرکت به سمت اجرای هدفمند جشنواره با تاکید بر دیدگاههای تخصصی شاعران و اهل فن استان و کشور است .
 
وی ادامه داد : تعامل و همراهی هر چه بیشتر شاعران در برپایی این جشنواره یکی از هدف‌گذاری های ما در برپایی این جشنواره مهم و ملی است .
 
وفایی تصریح کرد: امیدواریم این رخداد هر چه بیشتر محل و محملی برای اتفاقات گسترده ، تخصصی تر و تاثیر گذار در حوزه شعر آیینی کشور‌ باشد .
 
 در این نشست جمعی از شاعران استان از جمله مهدی صمدانی ، دکتر حامد حسینخانی ، ابراهیم اسدی ، محسن کاشانی‌، مهدی گنجی به بیان نظرات و دیدگاههای خود در مورد دوره های قبل جشنواره و پیشنهادات جدید برای دوره جدید جشنواره پرداختند .