حاج منصور ارضی: به جای روضه‌خوانی، روی مزار اموات، صدای سنتور و آواز به گوش می‌رسد

برخی از شبه روشنفکران آن اوایل می‌گفتند خرج مراسم ختم را به فقرا بدهید! آرام آرام این رویه تغییر کرد تا جایی که امروز ...

زیارت یک سفر آفاقی است که براثر آن رویدادی در درون پدید می‌آید

زمانی که یک شخص می خواهد هم زائر باشد و هم محقق می کوشد تا هم به آن مسائل معنوی و درونی در سفر معنوی را درک کند و هم مسائل ...

فعالیت در موکب های اربعین حسینی خدمتی ارزشمند و مروج فرهنگ ایثار است

امام جمعه دامغان فعالیت در موکب ها و خدمت به زائران حسینی را خدمتی ارزشمند و مروج فرهنگ ایثار دانست.
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۴:۴۳
افزایش اعزام های نوروزی به عتبات عالیات
افزایش اعزام های نوروزی به عتبات عالیات
سازمان حج و زیارت با هدف فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای مشتاقان سفرهای زیارتی اعزام های نوروزی به عتبات عالیات را افزایش خواهد داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32449
 در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که دیروزبه ریاست حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر تشکیل شد با اشاره به قرارگرفتن سیزدهم ماه رجب ، ولادت با سعادت حضرت علی (ع) در ایام نوروز، اعلام شد که ثبت نام برای سفرهای نوروزی به عتبات عالیات در اواخر بهمن ماه انجام خواهد شد. 
بر اساس این گزارش، قرار است سفرهای نوروزی به عتبات عالیات در بسته های مختلف از دهه سوم اسفند ماه آغاز شود.     
این جلسه با بررسی نحوه ادامه فعالیت هیئت پزشکی و ارائه خدمات  درمانی و پزشکی به زائران در ایام عادی و مناسبت ها و امکان تغییر در برنامه اقامت زائران در نجف، کاظمین و سامرا ادامه یافت.
در این جلسه نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، اطلاع رسانی در خصوص برنامه سفر و ارائه خدمات به زائران را ضروری خواند و لزوم تمرکز در تصمیم گیری ها و اجرای سیاست های مصوب درحوزه عتبات را یادآور شد.