حجت‌الاسلام الویری: سیاستگذاری فرهنگی تاکنون موفق نبوده است

بنده نسبت به تجربه‌های متعددی که در قسمت تحول نیروی انسانی در تاریخ‌ دارم و این احساس را قبل از این نداشتم؛ در عمل می‌بینم ...

اعجاز هنری در پایتخت حسینی/ ضریح ملیله در تاریخ هنر ماندگار می‌شود

عشق به اهل‌بیت (ع) مؤلفه برجسته اخلاقی هنرمندان اردبیلی است. ارادتی که موجب شد اینبار ملیله کار پیشکسوت اثری نفیس را تهیه ...

بقاع امامزادگان دروغین تخریب شده‌اند

شرفخانی گفت: طی چند سال اخیر شاهد دست بکار شدن سودجویان برای معرفی بقاع جدید بوده‌ایم که سازمان اوقاف با ورود به این ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶    ساعت ۱۳:۵۷
امیرحسین مدرس : مجموعه جدید اشعارم را سال آینده منتشر می‌کنم
امیرحسین مدرس : مجموعه جدید اشعارم را سال آینده منتشر می‌کنم
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32584
امیرحسین مدرس مجری، گوینده، بازیگر، خواننده و ترانه‌سرا در گفت‌و گو با صبا، از انتشار مجموعه جدید خود خبر داد و بیان کرد: طی سال‌های گذشته دو مجموعه شعر توسط انتشارت «نیستان» از من منتشر شده است و درصددم مجموعه کامل‌تری را سال آینده منتشر کنم. این مجموعه شامل کارهای جدیدی است که باید به کارهای گذشته اضافه شوند؛ برخی از شعرهای دو مجموعه قبلی نیز در این اثر جدید وجود خواهند داشت؛ اما بخش عمده آن کارهای جدید من است؛ تاکنون اسمی برای آن انتخاب نشده است و در حال حاضر مشغول ویرایش و تکمیل کردن آن هستم.
او در ادامه به فعالیت در زمینه موسیقی (خاصه آثار آیینی) اشاره کرد و افزود: اگر اوضاع و اقتصاد بازار موسیقی مناسب باشد بدم نمی‌آید که در این زمینه فعالیت کنم. کارهایی را آماده ضبط دارم اما به شرط آن‌که تهیه کننده یا سرمایه گذاری بیاید که اعمال سلیقه نکند و در نهایت کار، تبلیغات و پخش خوبی داشته باشد.
مدرس در خصوص خواندن تیتراژ در تلویزیون عنوان کرد: مدت زیادی است که از خواندن تیتراژ فاصله گرفته‌ام البته این فاصله علت خاصی ندارد؛ من خودم را وارد این بحث‌ها نمی‌کنم (انحصاری شدن تیتراژهای سریال‌های تلویزیونی) و پیگیر آنها هم نیستم؛ شاید برای برخی از خوانندگان جوان خواندن تیتراژ یک ویژگی مهم تلقی شود اما این کار بر اساس تعریف‌های من، کمالی محسوب نمی‌شود. مگر این‌که مجبور باشم به هر قیمتی نام خود را در یک مجموعه نمایشی به عنوان خواننده داشته باشم. در واقع این اتفاق یک شوخی برای من تلقی می‌شود. اگر امکانات لازم فراهم شود و شعر و آهنگ خوبی به دستم برسد وکار دارای مجموعه خوبی باشد این کار را خواهم کرد.
مجری «ساعت25» ادامه داد: در تئاتر هم پیشنهاد بازی داشتم اما از آنجا که در این سال‌ها اوضاع تئاتر را خیلی مناسب نمی‌دانم به سمت آن نرفتم و کارها را رد کرده‌ام. پیشنهاد بازی در سینما و تلویزیون هم داشتم و دارم. آخرین سریالی که بازی کردم مجموعه تلویزیونی «تاریکی شب روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل است که که کارهای آن به اتمام رسیده و منتظریم ببینیم که نوبت پخش آن چه زمانی است. در حال حاضر پیشنهاد حضور در یک سریال را هم دارم که هنوز فیلمنامه آن را نخوانده‌ام و نمی‌دانم که چه تصمیمی در رابطه با آن خواهم گرفت.
مدرس در پایان خاطر نشان کرد: پیشنهاد اجرا هم داشته‌ام اما با توجه به این‌که در برنامه «مهمان‌خانه» هر روز روی آنتن تلویزیون هستم به لحاظ حرفه‌ای خیلی پسندیده نیست که در برنامه دیگری حضور داشته باشم.