آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی

بیمه تکمیلی درمان مداحان و ستایشگران اهل بیت همواره یکی از اولویت های مدیریت بنیاد دعبل بوده است که متاسفانه طی چند سال ...

تصویر اشتباه از فضای قرآنی/اهل بیت از کتابت قرآن با طلا خشنودند؟

رونمایی از «کشتی مطلای قرآنی» انتقادات فراوانی را در پی داشت. اثری که به نظر می رسد تصویر و تصوری غلط از فعالیت قرآنی ...

حاج منصور ارضی: به جای روضه‌خوانی، روی مزار اموات، صدای سنتور و آواز به گوش می‌رسد

برخی از شبه روشنفکران آن اوایل می‌گفتند خرج مراسم ختم را به فقرا بدهید! آرام آرام این رویه تغییر کرد تا جایی که امروز ...
نمايش آدرس ايميل
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۰۰
دیدار مسئول سازمان بسیج مداحان با استاد سازگار
دیدار مسئول سازمان بسیج مداحان با استاد سازگار
استاد سازگار نیز ضمن اظهار خرسندی از انتصاب آقای روشن روان به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج مداحان اظهار داشتند از هرگونه کمک ومساعدتی درحوزه فعالیت‌های آن سازمان دریغ نخواهند داشت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32458
دراین دیدار که درمنزل استاد دلجو برگزارگردید مجتبی روشن روان به ضرورت تعامل و بهره مندی از تمامی ظرفیت‌های اساتید عرصه ستایشگری اهل بیت در جهت تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری درخصوص مداحی واهداف سازمانی بسیج مداحان ضروری برشمرد و به راه اندازی دفتر تخصصی شعر ولایی وآئینی دراین سازمان درآینده نزدیک اشاره نمودند.

استاد سازگار نیز ضمن اظهار خرسندی از انتصاب آقای روشن روان به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج مداحان اظهار داشتند از هرگونه کمک ومساعدتی درحوزه فعالیت‌های آن سازمان دریغ نخواهند داشت.

استاد حاج عباس دلجو نیز ضمن اظهار خرسندی از انتصاب روشن روان وی را فردی متخلق به اخلاق و مودب به آداب یاد نمود و با توجه به دغدغه‌هایی که در حوزه کارفرهنگی دارد گفت: به عنوان یک سرباز کوچک ولایت و افتخار بسیجی بودن، هرگونه همکاری را با این سازمان جزو اولیت‌های کاری خود می‌دانم. ایشان بر لزوم انجام فعالیت‌های تحقیقی وپژوهشی در سازمان بسیج مداحان صحه گذاشت و باتوجه به اهمیت وگستره بسیج درسطح جامعه، بهره مندی از این ظرفیت عظیم رابرای تحقق منویات مقام معظم رهبری درحوزه ستایشگری تأکید نمود.

دررابطه با تبیین اهداف و راهبرد‌های کلان سازمان بسیج مداحان نیز مقررگردید سلسله جلسات هم اندیشی باحضور اساتید فن ازجمله استاد دلجو، استاد سازگار و... توسط بسیج مداحان برنامه ریزی گردد. استاد دلجو تقاضای حمایت‌های مادی ومعنوی درحوزه نشروتوسعه آثار واشعارولایی وهمچنین درخواست تهیه مستندی از استاد گرانقدر جامعه ستایشگری استاد حاج غلامرضا سازگار را به بردار روشن روان مسئول جدید سازمان بسیج مداحان توصیه و از ایشان درخواست نمودند دربرنامه ریزی ها‌ی خود مورد مداقه قرارداده تا امثال این شخصیت‌های ارزنده و مورد فضل و دانش درعرصه ستایشگری اهل بیت بیشتر درزمان حیات این بزگواران به جامعه معرفی گردند.

درپایان این مراسم معنوی که قطعاتی از اشعار استاد سازگار وغزلی ازاستاد دلجو درخصوص مقام معظم رهبری قرائت گردید.