مخاطب را دسته بندی نکنیم/ نهادی سازیِ امر دینی خنجری است که دسته خود را می‌برد

تغییرات در ذائقه مخاطبان برنامه‌های مذهبیِ رسانه و سازمان دینی به تَبَعِ تغییرات در سبک زندگیِ ایرانی قابل فهم است. سبک ...

یونس حبیبی: کارد به استخوان رسیده/ 2 سال است نمی‌توانم بخوانم

هزینه‌های درمان، خیلی مرا اذیت کرد و به خاطر بالا بودن آن، نیروهای مسلح و بنیاد شهید، همراهی‌ام نکردند. به جز آن، مسأله ...

عباس کرمی: چهارپایه‌خوان باید بیشترین مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ارائه دهد

پیش از این در میزگرد بررسی نغمات و نوحه‌های مذهبی با حضور «عباس کرمی» و استاد «سید علی‌محمد سادات رضوی» که با عنوان «الگوسازی ...
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۳۹
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32657
حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در آخرین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال 96 که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، با بیان اینکه هدف از تشکیل نظام اسلامی مشخص است گفت: حضرت علی (ع) می‌فرماید من آمده‌ام تا عدالت و حق را در جامعه پیاده کنم.
 
وی افزود: قطعاً طبق فرموده اولین امام شیعیان حکومتی که نتواند عدالت و حق را در جامعه پیدا کند ارزشش از کفش کهنه حضرت علی (ع) هم کمتر است.
 
حسینی کوهستانی با بیان اینکه طبق آموزه‌های اسلامی تنها تشکیل نظام اسلامی هدف نیست اظهار داشت: هدف باید پیاده کردن دستورات دینی در جامعه باشد.
 
وی با بیان اینکه در تأسیس هر مجموعه‌ای اهدافی تعریف شده است گفت: تأسیس کانون مداحان و شعرای آیینی با اهدافی صورت گرفته است که شناسایی و سااندهی مداحان مقدمه آن است.
 
حسینی کوهستانی تصریح کرد: توجه به مباحث آموزشی و تغذیه فکری مداحان و شعرای آیینی از دیگر اهداف مهم و مورد توجه کانون مداحان وشعرای آیینی است.
 
وی بر لزوم توجه مداحان و شعرای آیینی به میاحث روز تاکید کرد و اظهار داشت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به مطرح شدن بحث لزوم حجاب در جامعه گفت: کسانی که حجاب را در کشور اجباری نمی‌دانند یا سواد لازم را ندارند و با افراد مغرضی هستند.