جلسات هم‌اندیشی را برگزار می‌کنیم/ سطح کیفی و کمی برنامه‌ها را ارتقا خواهیم داد

سید علی قریشی: در نظام اسلامی همه چیز باید در تراز انقلاب اسلامی باشد، اما انقلاب اسلامی باید تراز کربلا و هیئت باشد

مروري بر زندگي برخي پيرغلاماني كه سال 96 از ميان ما رفتند

سال 1396 با تمام خوبي‌ها و بدي‌هايش به پايان رسيد. سالي كه تعدادي از پيرغلامان و دوستداران اهل‌بيت از ميان ...

مداحان اسلام را همانگونه که هست به جامعه معرفی کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مداحان وظیفه سنگینی بر عهده دارند و بر جامعه تاثیر‌گذارند گفت: اسلام ...
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۳۹
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32657
حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در آخرین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال 96 که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، با بیان اینکه هدف از تشکیل نظام اسلامی مشخص است گفت: حضرت علی (ع) می‌فرماید من آمده‌ام تا عدالت و حق را در جامعه پیاده کنم.
 
وی افزود: قطعاً طبق فرموده اولین امام شیعیان حکومتی که نتواند عدالت و حق را در جامعه پیدا کند ارزشش از کفش کهنه حضرت علی (ع) هم کمتر است.
 
حسینی کوهستانی با بیان اینکه طبق آموزه‌های اسلامی تنها تشکیل نظام اسلامی هدف نیست اظهار داشت: هدف باید پیاده کردن دستورات دینی در جامعه باشد.
 
وی با بیان اینکه در تأسیس هر مجموعه‌ای اهدافی تعریف شده است گفت: تأسیس کانون مداحان و شعرای آیینی با اهدافی صورت گرفته است که شناسایی و سااندهی مداحان مقدمه آن است.
 
حسینی کوهستانی تصریح کرد: توجه به مباحث آموزشی و تغذیه فکری مداحان و شعرای آیینی از دیگر اهداف مهم و مورد توجه کانون مداحان وشعرای آیینی است.
 
وی بر لزوم توجه مداحان و شعرای آیینی به میاحث روز تاکید کرد و اظهار داشت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به مطرح شدن بحث لزوم حجاب در جامعه گفت: کسانی که حجاب را در کشور اجباری نمی‌دانند یا سواد لازم را ندارند و با افراد مغرضی هستند.