روحانی: نگاه پژوهشگران غربی به عاشورا سیاسی است/صیامیان:منابع شیعی دردسترس غربی‌ها نبوده/رحمانی:نگاه نادرست به پژوهش‌ در حوزه دین

در این نشست فخر روحانی در مورد سیاسی بودن نگاه پژوهشگران غربی به عاشورا ، صیامیان از دسترسی کمتر غربی ها به منابع شیعی ...

آیت الله علوی بروجردی: درس بزرگ عاشورا «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّهُ» است

بحث ما اصلا با شیعه نیست و این میراث برای همه مسلمانان است؛ آیا مسلمانان چنین میراثی دارند و الان روزگارشان اینطور است ...

میرباقری: «سلمان فارسی» پایان ۹۷ کلید می‌خورد / سریال در ۵ سال آینده قابل پخش خواهد بود

نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران از پیش تولید سریال سلمان فارسی در اواخر امسال خبر داد.
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷    ساعت ۱۰:۵۸
بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین محقق شود
بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین محقق شود
نماینده حوزه جنوبی ایلام در مجلس گفت: بازگشایی مرزچیلات باید تا قبل از اربعین محقق شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32739
شادمهر کاظم زاده در جلسه شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان دهلران گفت: بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین یکی از ضروریات است و در این راستا باید اقدامات جدی صورت گیرد.
 
وی بیان داشت: باتوجه به گستردگی شهرستان دهلران و از طرفی ظرفیت و پتانسیل دهستان دشت عباس، نیازمند است این دهستان به بخش ارتقا پیدا کند.
 
کاظم زاده تصریح کرد: یکی از مشکلات و موضوعاتی که همیشه خواست و مطالبه مردم شهرستان به خصوص جوانان تحصیل کرده است، استفاده از نیروهای بومی در شرکت های فعال نفت و گاز منطقه است که باید این مهم در شهرستان محقق شود.
 
نماینده مردم در شهرستانهای دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اتصال استان به خط ریلی از سمت جنوب بهترین گزینه است و باید تلاش شود طرح توجیه فنی آن آماده شود.
 
وی گفت: سامانه گرمسیری یکی از موضوعات بسیار مهمی است که می تواند موجب تحول در شهرستان دهلران شود و این امر نیازمند تخصیص آب مورد نیاز کشاورزان است.