محمد صمیمی: باید هیئتی‌ها از اتهام بی‌سوادی مبرا شوند/ در مسیر کشف و حرکت به سوی قله هستیم

ادبیات فارسی در قرن هفتم به قله رسید و آن هم ظهور حافظ و سعدی بود. با دوستان به این نتیجه رسیدیم که شاید تصنیف نیز در ...

جانفدا: شعر آیینی قوی ترین رسانه اهل بیت (ع) است

تجربه به من ثابت کرده که همنشین تاثیر زیادی در پیشرفت و موفقیت یک شاعر دارد. شاعری که می خواهد برای اهل بیت(ع) شعر بگوید،...

تنوع مخاطب مورد توجه قرار گیرد/ مدیریت بهینه تجمع‌های مذهبی آموزش داده شود

حضور نوجوانان و جوانان در برخی از برنامه‌های مذهبی و یا بهره‌برداری از این برنامه‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که از ...
نمايش آدرس ايميل
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶    ساعت ۱۰:۲۷
توضیح درباره اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن
توضیح درباره اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن
رییس گروه اقشار اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی در درباره خبر اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن توضیحاتی ارائه کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32677
فرزانه سادات نیکوبرش، رییس گروه اقشار اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی در واکنش به مطلب "برخی خانم جلسه‌ای‌ها به بهانه انجام امور خیریه هزینه‌های هنگفتی از مردم می‌گیرند/ اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن " توضیحاتی ارائه کرد که به این شرح است: ساختار  تبلیغات مردمی، جزو سالم‌ترین وصادق‌ترین شیوه‌های تبلیغی است که در جامعه امروزی رواج دارد.
مبلغین و مبلغات توانمند همواره با خلوص نیت در این عرصه وارد شده و سعی کردند با روشنگری و بیان حقایق اسلامی در نشر وگسترش فرهنگ دینی فعالیت کنند ووقوع انقلاب اسلامی وتداوم آن ماحصل چنین فعالیت های تبلیغی و حضور فعال واثرگذار آنها بوده است.
برای کارهای تبلیغی بسیاری از مبغلین و مبلغات حتی حق‌الزحمه ای دریافت نمی کنند و برای رضای الهی و ترویج فرهنگ دینی بدون هیچ چشمداشتی در مجالس حضور پیدا می کنند.
از سوی دیگر در خصوص دریافت مبلغ و اهدای کمک‌های مادی و معنوی از سوی خیرین و علاقه مندان به کارهای تبلیغی لازم به ذکر است که این  امر رایجی بوده است که در طول تاریخ فرهنگ دینی، بخصوص در ایران همواره شاهد آن بوده‌ایم که گاه با وقف همراه بوده است و گاه با هدیه به مبلغین که در جهت ادامه کارهای تبلیغی و ترویج وگسترش فرهنگ دینی صورت گرفته است.
درباره «اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن» لازم است؛ توضیح داده شود که این خانه از سوی فرد علاقه‌مند به اهل البیت (ع) در جهت ایجاد محیط تبلیغی وفرهنگی بوده است تا کار تبلیغی ونشر فرهنگ اهل البیت(ع) برای حوزه بانوان در این مکان انجام شود.