هدف نوگلان حسینی تربیت مداحان در تراز انقلاب اسلامی است

رییس فرهنگ­سرای اندیشه گفت: هدف اصلی ما در مراسم نوگلان حسینی، تربیت مداحان در تراز انقلاب اسلامی است.

وقتی هنر نمایش ، آیینی می شود

درباره تاریخ دقیق شروع مراسمی با عنوان تعزیه خوانی یا شبیه گردانی روایت های گوناگونی در دست است اما معتبرترین روایت از ...

دلیل مخالفت امام خمینی(ره) با عزاداری در میدان آزادی

مجالس عزاداری باید به همان صورت سنتی در کوچه ها، منازل، حسینیه ها و…. وجود داشته باشد و در تار و پود جامعه رسوخ کند، نه ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۴۳
نشست تخصصی مداحی در همدان برگزار می‌‌شود
نشست تخصصی مداحی در همدان برگزار می‌‌شود
مسئول بسیج مداحان استان همدان از برگزاری نشست تخصصی مداحی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 31867
مجتبی روشن‌روان، مسئول بسیج مداحان استان همدان با اعلام خبر برگزاری نشست تخصصی آموزش مداحی اظهار کرد: در طول برگزاری این نشست‌ها که تاکنون دوره‌های متعددی از آن برگزار شده است، از اساتید مختلفی همچون محمد فراهانی، رئیس سازمان بسیج مداحان کشور، سیدمهدی میرداماد، حجج اسلام سیدحسین مومنی، میرزامحمدی و ... دعوت به عمل آمده است.
مسئول بسیج مداحان استان همدان درباره موضوعات هر یک از این نشست‌ها نیز گفت: موضوع مورد بحث در هر یک از این نشست‌ها به فراخور مهمانی است که دعوت می‌شود، لذا موضوعات مختلفی را اعم از اخلاق مداحی، آداب مداحی و ... در بر می‌گیرد.
وی افزود: در نشست تخصصی آموزش مداحی که سه شنبه 20 تیرماه از ساعت 18 در باغ موزه دفاع مقدس استان همدان برگزار می‌شود، از «حسن لطفی» دعوت شده تا در موضوع آداب مداحی و نوکری اهل بیت (علیهم‌السلام) به سخنرانی بپردازد.