گفت‌وگو با استاد محمود فرشچیان:از کودکی خادم اهل‌بیتم

اخیرا تابلویی را به پایان برده‌ام که کار عمیقی است و «عرش بر زمین» نام دارد. این تابلو به نوعی قتلگاه امام حسین (ع)» را ...

تریبون‌ها جولانگاه سیاسی برخی مداحان!

در سال‌های پیش از انقلاب و حتی سال‌ها پس ازانقلاب خبری از دخالت مداحان در عرصه سیاسی و جناحی نبود، اما چندسالی ...

محمدرضا سنگری: عاشورا آبشخور اندیشه و عزت ماست

سطح آثار پژوهشی بالا رفته و دقیق‌تر شده‌اند و عالمانه‌تر به مسائل و موضوعات نگاه کرده‌اند و عمدتاً چهره‌های دانشگاهی و ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۴۳
نشست تخصصی مداحی در همدان برگزار می‌‌شود
نشست تخصصی مداحی در همدان برگزار می‌‌شود
مسئول بسیج مداحان استان همدان از برگزاری نشست تخصصی مداحی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 31867
مجتبی روشن‌روان، مسئول بسیج مداحان استان همدان با اعلام خبر برگزاری نشست تخصصی آموزش مداحی اظهار کرد: در طول برگزاری این نشست‌ها که تاکنون دوره‌های متعددی از آن برگزار شده است، از اساتید مختلفی همچون محمد فراهانی، رئیس سازمان بسیج مداحان کشور، سیدمهدی میرداماد، حجج اسلام سیدحسین مومنی، میرزامحمدی و ... دعوت به عمل آمده است.
مسئول بسیج مداحان استان همدان درباره موضوعات هر یک از این نشست‌ها نیز گفت: موضوع مورد بحث در هر یک از این نشست‌ها به فراخور مهمانی است که دعوت می‌شود، لذا موضوعات مختلفی را اعم از اخلاق مداحی، آداب مداحی و ... در بر می‌گیرد.
وی افزود: در نشست تخصصی آموزش مداحی که سه شنبه 20 تیرماه از ساعت 18 در باغ موزه دفاع مقدس استان همدان برگزار می‌شود، از «حسن لطفی» دعوت شده تا در موضوع آداب مداحی و نوکری اهل بیت (علیهم‌السلام) به سخنرانی بپردازد.