آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی + جدول حداکثر سقف تعهدات سالانه بیمه‌گر

بیمه تکمیلی درمان مداحان و ستایشگران اهل بیت همواره یکی از اولویت های مدیریت بنیاد دعبل بوده است که متاسفانه طی چند سال ...

چرا زینب(س)، زینب شد/ رفتار عقیله بنی‌هاشم قابل تبیین در تمام اعصار است

سید مجتبی حسینی: حضرت زینب(س) در خانه‌ای تربیت و رشد یافت که عالی‌ترین نمونه زندگی خانوادگی است و در طول تاریخ بشر خانواده‌ای ...

کمک مالی به هیئت معروفی که جنجالی شد

برخلاف ادعای صورت‌گرفته این اعتبار به هیچ مداح خاصی پرداخت نشده است و صرفا برای تجهیز و توسعه حسینیه مذکور آن هم بر اساس ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶    ساعت ۱۲:۲۴
قرآن منسوب به امام علی(ع) به زودی منتشر می شود
قرآن منسوب به امام علی(ع) به زودی منتشر می شود
عضو شورای اداری آستان قدس علوی بیان کرد: آستان قدس علوی نمونه هایی از این قرآن را به منظور تجزیه و تحلیل آن با استفاده از تابش اشعه X به دانشگاه آکسفورد فرستاد و با شیوه مدرن از کل قرآن به منظور چاپ آن در آینده تصویربرداری شد .
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 31741
«سید عیسی محمد صالح الخرسان» عضو شورای اداری آستان قدس علوی در گفتگوی اختصاصی با شفقنا گفت: قرآن منسوب به امام علی (ع) در چارچوب گنجینه های ارزشمند آستان مقدس علوی، به زودی به چاپ می رسد.
الخرسان در گفتگوی مفصل با شفقنا که جزئیات آن به زودی منتشر می شود، تاکید کرد: آستان قدس علوی در راستای چاپ قرآن منسوب به امام علی (ع) که با دست خط ایشان روی پوست آهو نوشته شده است، تلاش می کند. این آستان  مجموعه اقداماتی را به منظور اطمینان از صحت وابستگی قرآن به دوران امام علی(ع) انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه برای اطمینان از صحت وابستگی این قرآن به دوران امام علی(ع)، متخصصان و کارشناسانی به منظور مطالعه و بررسی این موضوع فراخوانده شدند، تصریح کرد: این قرآن با قرآن های زیادی از جمله قرآن قاهره مقایسه شد.
عضو شورای اداری آستان قدس علوی بیان کرد: آستان قدس علوی نمونه هایی از این قرآن را به منظور تجزیه و تحلیل آن با استفاده از تابش اشعه X  به دانشگاه آکسفورد فرستاد و با شیوه مدرن از کل قرآن به منظور چاپ آن در آینده تصویربرداری شد .
خرسان بیان کرد: نتایج اولیه بررسی ها بر اساس تابش اشعه ایکس نشان داد که تاریخ کتابت این قرآن به دورانی نزدیک به حیات پربرکت امام علی(ع) برمی گردد و ما منتظر نتایج نهایی از دانشگاه آکسفورد هستیم.