با وجود دو ماه عزاداری چه میزان آسیب‌های اجتماعی کاهش‌یافته است؟

رضا معممی مقدم: امروز دغدغه اول همه مسئولان نظام، کاهش آسیب‌های اجتماعی است لذا باید از خود بپرسیم که باوجود دو ماه عزاداری ...

رسانه‌ها به تغییرات مثبت هیئات توجه کنند/ مداحی فقط در خواندن خلاصه نمی‌شود

الان که استقبال جوانان نسبت به مداحی و مداحان افزایش یافته است، مسئولیت مداحان نیز سنگین‌تر شده است. مداح باید غیر از ...

حیا در خواندن بین برخی ذاکران از بین رفته است/ بهتر است مداح کسب و کار دیگری هم داشته باشد

روضه باز و مكشوفه می خوانند، خط قرمزها و حد و حدود ها را به راحتی ازش عبور می كنند. قبح همه چیز شكسته است. مراقبت ها كم ...
نمايش آدرس ايميل
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵    ساعت ۱۰:۳۶
رونمایی از نرم افزار «اطلس شیعه» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
نرم افزار «اطلس شیعه» به همت موسسه تبیان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی می‌شود.
مرجع :
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 30195

مدیر روابط عمومی موسسه تبیان، در تشریح فعالیت‌های این موسسه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از رونمایی نرم‌افزار «اطلس شیعه» خبر داد و گفت: موسسه تبیان که سابقه درخشانی در فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی دارد، در بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حضور فعال و پررنگی خواهد داشت و خدمات متنوعی را به اقشار مختلف بازدیدکنندگان ارائه خواهد کرد.

وی گفت: همچون سال‌های گذشته وب‌سایت تبیان به‌عنوان یکی از جامع‌ترین پرتال‌های فضای مجازی، به ارائه محتواهای مرتبط با ماه مبارک رمضان خواهد پرداخت و شبکه اجتماعی تبیان نیز علاوه بر ارائه خدمات عضوگیری، مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی کاربران در شبکه اجتماعی تبیان را در طول برگزاری نمایشگاه قرآن امسال، برگزار خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی موسسه تبیان ادامه داد: ارائه محتوای غنی در شبکه تخصصی قرآن به مخاطبان از دیگر برنامه‌های موسسه تبیان در نمایشگاه قرآن امسال خواهد بود.

سلطانی شیرازی اظهار کرد: طرح هنر و خلاقیت تبیان نیز میزبان خردسالان و کودکان بازدیدکننده از بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم است تا از استعدادها و خلاقیت‌های آنان در جهت خلق آثار قرآنی و مذهبی استفاده کند.

وی با بیان این‌که تولید نرم‌افزارهای قرآنی و دینی، یکی از باسابقه‌ترین فعالیت‌های موسسه تبیان است، افزود: در نمایشگاه قرآن نیز جدیدترین دستاوردهای این موسسه را به مخاطبان عرضه خواهیم کرد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به نرم‌افزار «اطلس شیعه» اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی موسسه تبیان گفت: در نرم‌افزار «اطلس شیعه» تلاش شده تا تاریخ شیعه در قالب نقشه‌های جغرافیایی ارائه و حدود پیشرفت تشیع در هر مقطع تاریخی و در هر نقطه جغرافیایی نشان داده شود.

سلطانی شیرازی ادامه داد: موسسه تبیان با جذب مشارکت کاربران و پیش‌بینی برنامه‌هایی همچون دیوار‌نگاری پیام‌های قرآنی در محل غرفه و برگزاری مسابقات پیامکی با موضوع مفاهیم قرآنی، در مسیر تحقق شعار بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با عنوان «به سوی فهم قرآن» گام برخواهد داشت.

وی عنوان کرد: موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در بخش موسسات این دوره از نمایشگاه قرآن کریم، میزبان بازدیدکنندگان است.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از ۲۴ خردادماه تا ۸ تیرماه ۹۵، از ساعت ۱۸ تا ۲۳ و ۳۰ دقیقه در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) میزبان مهمانان سفره رمضان خواهد بود.


انتهای پیام/