آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی

بیمه تکمیلی درمان مداحان و ستایشگران اهل بیت همواره یکی از اولویت های مدیریت بنیاد دعبل بوده است که متاسفانه طی چند سال ...

تصویر اشتباه از فضای قرآنی/اهل بیت از کتابت قرآن با طلا خشنودند؟

رونمایی از «کشتی مطلای قرآنی» انتقادات فراوانی را در پی داشت. اثری که به نظر می رسد تصویر و تصوری غلط از فعالیت قرآنی ...

حاج منصور ارضی: به جای روضه‌خوانی، روی مزار اموات، صدای سنتور و آواز به گوش می‌رسد

برخی از شبه روشنفکران آن اوایل می‌گفتند خرج مراسم ختم را به فقرا بدهید! آرام آرام این رویه تغییر کرد تا جایی که امروز ...
نمايش آدرس ايميل
شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۵    ساعت ۰۸:۵۵
شرایط جدید بیمه تکمیلی مداحان و اعضاء بنیاد دعبل اعلام شد
شرایط جدید بیمه تکمیلی مداحان و اعضاء بنیاد دعبل اعلام شد
شرایط جدید قرارداد بیمه تکمیلی مداحان و شاعران عضو بنیاد دعبل خزاعی با بیمه ایران اعلام شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 30311

محمد اختری، مدیر بیمه و خدمات بنیاد دعبل خزاعی از انجام توافق با بیمه ایران در خصوص پوشش بیمه تکمیلی مداحان و شاعران خبر داد و گفت: در این توافق تلاش شده که با توجه به محدودیت بودجه و هزینه های بالای درمان، موارد مبتلا به این قشر حتی المقدور گنجانده شود.

وی ادامه داد: از امروز این موضوع به اطلاع نمایندگان استانی و اعضاء بنیاد در همه استانها خواهد رسید و امیدواریم میزان استقبال به حد نصاب برسد. زیرا ماهیت بیمه تکمیلی درمان، گروهی است و حداقل نیمی از بیمه شدگان تامین اجتماعی تحت پوشش بنیاد باید متقاضی بیمه تکمیلی باشند.

اختری در خصوص عدم برقراری بیمه تکمیلی درمان در سال گذشته افزود: بنیاد دعبل خزاعی در سال ۹۱ و ۹۲ پوشش بیمه‌ تکمیلی برای مداحان اهل بیت(ع) را داشت اما به دلیل استقبال کم و به حد نصاب نرسیدن درخواست کنندگان در سال گذشته قرارداد منعقد نشد.

مدیر بیمه بنیاد دعبل درباره جزئیات و شرایط بیمه تکمیلی امسال گفت: در این توافق برخی از موارد روزمره که تعداد مراجعات آنها زیاد است ولی هزینه زیادی را به خانواده تحمیل نمی کند حذف کردیم و با همه این ملاحظات حق بیمه هر فرد زیر 60سال ماهانه 445,000ریال شده است. یعنی یک خانواده چهار نفره باید ماهانه1,780,000 ریال حق بیمه بپردازد.

وی در ادامه گفت: اطلاع رسانی بیمه تکمیلی این دوره از طریق پایگاه اطلاع رسانی بنیاد، کانال تلگرام بنیاد و پیامک انجام خواهد شد.

اختری در پایان درخصوص نحوه ثبت تقاضا جهت بیمه تکمیلی گفت: متقاضیان استان تهران به دفتر مرکزی بنیاد دعبل واقع در خ فلسطین، بالاتر از میدان فلسطین، کوچه سعیدی، پلاک2 مراجعه نمایند. و در استانها به نمایندگان بنیاد مراجعه نمایند تا درخواست آنها کتبا و با تایید نماینده بنیاد، به دفتر مرکزی اعلام شود.


 
برای دریافت فایل PDF اینجا کلیک کنید.


انتهای پیام/