محمد صمیمی: باید هیئتی‌ها از اتهام بی‌سوادی مبرا شوند/ در مسیر کشف و حرکت به سوی قله هستیم

ادبیات فارسی در قرن هفتم به قله رسید و آن هم ظهور حافظ و سعدی بود. با دوستان به این نتیجه رسیدیم که شاید تصنیف نیز در ...

جانفدا: شعر آیینی قوی ترین رسانه اهل بیت (ع) است

تجربه به من ثابت کرده که همنشین تاثیر زیادی در پیشرفت و موفقیت یک شاعر دارد. شاعری که می خواهد برای اهل بیت(ع) شعر بگوید،...

تنوع مخاطب مورد توجه قرار گیرد/ مدیریت بهینه تجمع‌های مذهبی آموزش داده شود

حضور نوجوانان و جوانان در برخی از برنامه‌های مذهبی و یا بهره‌برداری از این برنامه‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که از ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۷    ساعت ۱۳:۲۶
آخرين نشست «هم‌انديشي ارتباطات ديني» برگزار می شود
آخرين نشست «هم‌انديشي ارتباطات ديني» برگزار می شود
چهارمين نشست هم‌انديشي ارتباطات ديني با محور «پيامدهاي اجتماعي ارتباطات ديني» هفتم بهمن در پژوهشكده باقرالعلوم(ع) برگزار مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 5084
به گزارش خیمه، در اين نشست دکتر کریم خان‌محمدی، عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم، دکتر مهدی منتظرقائم، استادیار گروه ارتباطات اجتماعی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و احمد ستاره، مدرس حوزه ارتباطات، سخنراني مي‌كنند.

در اين برنامه كه آخرين نشست‌ هم‌انديشي ديني در سال جاري است، درباره همايش ملي «هم‌انديشي ارتباطات ديني» كه در تيرماه سال آينده برگزار مي‌شود نيز صحبت خواهد شد و برنامه‌هاي همايش ملي اعلام مي‌شود.

بخش ميزگرد اين نشست با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسگر، معاون پژوهشی و آموزشی بعثه‌ مقام معظم رهبری و غلامحسین اسلامی‌فرد، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت برگزار مي‌شود.

تاكنون سه نشست با محوريت «اداره و مراكز مربوط به ارتباطات ديني»، «محتواي ارتباطات ديني» و «مخاطبان ارتباطات ديني» برگزار شده است.

چهارمين نشست ارتباطات ديني، هفت بهمن در پژوهشكده باقرالعلوم(ع) به نشاني تهران، ميدان فلسطين، ابتداي خيابان طالقاني غربي، جنب اداره راهنمايي و رانندگي برگزار مي‌شود.