تصویر اشتباه از فضای قرآنی/اهل بیت از کتابت قرآن با طلا خشنودند؟

رونمایی از «کشتی مطلای قرآنی» انتقادات فراوانی را در پی داشت. اثری که به نظر می رسد تصویر و تصوری غلط از فعالیت قرآنی ...

حاج منصور ارضی: به جای روضه‌خوانی، روی مزار اموات، صدای سنتور و آواز به گوش می‌رسد

برخی از شبه روشنفکران آن اوایل می‌گفتند خرج مراسم ختم را به فقرا بدهید! آرام آرام این رویه تغییر کرد تا جایی که امروز ...

زیارت یک سفر آفاقی است که براثر آن رویدادی در درون پدید می‌آید

زمانی که یک شخص می خواهد هم زائر باشد و هم محقق می کوشد تا هم به آن مسائل معنوی و درونی در سفر معنوی را درک کند و هم مسائل ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۱۸
آزمون مدیریت کاروان عتبات؛ جمعه ۲۲ دی ماه
آزمون مدیریت کاروان عتبات؛ جمعه ۲۲ دی ماه
مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت اعلام کرد: آزمون «مدیریت کاروان عتبات» روز جمعه ۲۲ دی ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32491
بنابر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، حمیدرضا محمدی در این باره گفت: پس از فراخوان سازمان برای شرکت متقاضیان در این آزمون، بیش از ۸ هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود ۵۷۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در آزمون شناخته شده‌اند.
محمدی با بیان این‌که واجدان شرایط باید روز جمعه ۲۲ دی ماه در آزمون اول شرکت کنند افزود: آزمون روز جمعه ۴۰ درصد امتیازات را به خود اختصاص داده و ۱۵ درصد از مابقی امتیازات مربوط به شاخص‌های فردی متقاضیان خواهد بود و کسانی که بتوانند ۶۰ درصد امتیازات این دو مرحله را به دست آورند به مرحله بعدی راه پیدا می‌کنند. 
محمدی گفت: از میان شرکت‌کنندگان در آزمون ۲۲ دی ماه به اندازه سه برابر ظرفیت انتخاب و برای مصاحبه حضوری به استان‌ها معرفی خواهند شد.
مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت اعلام کرد که در پایان آزمون تعدادی از افراد به عنوان معاون آموزشی عتبات انتخاب خواهند شد که این افراد می‌توانند در صورت تجربه‌اندوزی موفق در این سمت و طی مراحل خاص مربوط به آن تا مدیریت کاروان‌های حج نیز ارتقا یابند.
چگونگی حضور متقاضیان در مرحله آزمون در اطلاعیه فراخوان سازمان حج و زیارت به نشانی الکترونیکی www.kargozaran.haj.ir درج شده است.