میرباقری: «سلمان فارسی» پایان ۹۷ کلید می‌خورد / سریال در ۵ سال آینده قابل پخش خواهد بود

نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران از پیش تولید سریال سلمان فارسی در اواخر امسال خبر داد.

اجرای طرح توسعه حرم حضرت زینب(س)/ تمهیدات برای اسکان زائران اربعین در حرم سیدالشهدا(ع)

رئیس ستاد بازسازی عتبات با اشاره به اقدامات این ستاد در اعتاب مقدسه از اجرای طرح توسعه حرم حضرت زینب(س) با هماهنگی یونسکو ...

برخی امام حسین(ع) را خرج خودشان می کنند/ آموزش و معیشت مداحان اولویت دارد

امروزه متاسفانه هر کسی که در لباس مداحی درمیاید «انا رجلُ» می زند و کسی را قبول ندارد و حرف شنو نیست
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۱۸
آزمون مدیریت کاروان عتبات؛ جمعه ۲۲ دی ماه
آزمون مدیریت کاروان عتبات؛ جمعه ۲۲ دی ماه
مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت اعلام کرد: آزمون «مدیریت کاروان عتبات» روز جمعه ۲۲ دی ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32491
بنابر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، حمیدرضا محمدی در این باره گفت: پس از فراخوان سازمان برای شرکت متقاضیان در این آزمون، بیش از ۸ هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود ۵۷۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در آزمون شناخته شده‌اند.
محمدی با بیان این‌که واجدان شرایط باید روز جمعه ۲۲ دی ماه در آزمون اول شرکت کنند افزود: آزمون روز جمعه ۴۰ درصد امتیازات را به خود اختصاص داده و ۱۵ درصد از مابقی امتیازات مربوط به شاخص‌های فردی متقاضیان خواهد بود و کسانی که بتوانند ۶۰ درصد امتیازات این دو مرحله را به دست آورند به مرحله بعدی راه پیدا می‌کنند. 
محمدی گفت: از میان شرکت‌کنندگان در آزمون ۲۲ دی ماه به اندازه سه برابر ظرفیت انتخاب و برای مصاحبه حضوری به استان‌ها معرفی خواهند شد.
مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت اعلام کرد که در پایان آزمون تعدادی از افراد به عنوان معاون آموزشی عتبات انتخاب خواهند شد که این افراد می‌توانند در صورت تجربه‌اندوزی موفق در این سمت و طی مراحل خاص مربوط به آن تا مدیریت کاروان‌های حج نیز ارتقا یابند.
چگونگی حضور متقاضیان در مرحله آزمون در اطلاعیه فراخوان سازمان حج و زیارت به نشانی الکترونیکی www.kargozaran.haj.ir درج شده است.