تصویر اشتباه از فضای قرآنی/اهل بیت از کتابت قرآن با طلا خشنودند؟

رونمایی از «کشتی مطلای قرآنی» انتقادات فراوانی را در پی داشت. اثری که به نظر می رسد تصویر و تصوری غلط از فعالیت قرآنی ...

حاج منصور ارضی: به جای روضه‌خوانی، روی مزار اموات، صدای سنتور و آواز به گوش می‌رسد

برخی از شبه روشنفکران آن اوایل می‌گفتند خرج مراسم ختم را به فقرا بدهید! آرام آرام این رویه تغییر کرد تا جایی که امروز ...

زیارت یک سفر آفاقی است که براثر آن رویدادی در درون پدید می‌آید

زمانی که یک شخص می خواهد هم زائر باشد و هم محقق می کوشد تا هم به آن مسائل معنوی و درونی در سفر معنوی را درک کند و هم مسائل ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۵۷
پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع)، هدف اقدامات هیئات
پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع)، هدف اقدامات هیئات
هدف از تشکیل شورای هیئت مذهبی هماهنگی، نظارت و... بر فعالیت هیئت از طریق خود هیئت است.
مرجع :
کرب و بلا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32492
حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نشست روسای هیئت مذهبی شهرستان ابرکوه که در سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابرکوه برگزار شد، با تقدیر از عوامل برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای هیئت مذهبی در شهرستان ابرکوه گفت: روسای هیئت با حضور پرشور و مسئولانه خود گرمابخش این انتخابات بوده‌اند.
وی با بیان این‌که هیئت مذهبی، معنوی‌ترین و مردمی‌ترین تشکل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است اظهار کرد: هدف از تشکیل شورای هیئت مذهبی هماهنگی، نظارت و... بر فعالیت هیئت از طریق خود هیئت است.
حسینی کوهستانی از هیئت به‌عنوان نعمتی بزرگ یاد کرد و گفت: دشمنان نیز به ظرفیت هیئت پی برده‌اند و طبیعی است که به فکر افتاده‌اند تا به اشکال مختلف در آن نفوذ کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم رصد فعالیت هیئت توسط شورای هیئت مذهبی تاکید کرد و گفت: هدف تمام فعالیت‌های هیئت باید پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع) در جامعه باشد.
وی با اشاره به برخی از آسیب‌های موجود در حوزه عزاداری افزود: باید آسیب‌های این حوزه توسط مسئولان فرهنگی و مدیران هیئت رصد و برای حل آن برنامه‌ریزی شود.