میرباقری: «سلمان فارسی» پایان ۹۷ کلید می‌خورد / سریال در ۵ سال آینده قابل پخش خواهد بود

نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران از پیش تولید سریال سلمان فارسی در اواخر امسال خبر داد.

اجرای طرح توسعه حرم حضرت زینب(س)/ تمهیدات برای اسکان زائران اربعین در حرم سیدالشهدا(ع)

رئیس ستاد بازسازی عتبات با اشاره به اقدامات این ستاد در اعتاب مقدسه از اجرای طرح توسعه حرم حضرت زینب(س) با هماهنگی یونسکو ...

برخی امام حسین(ع) را خرج خودشان می کنند/ آموزش و معیشت مداحان اولویت دارد

امروزه متاسفانه هر کسی که در لباس مداحی درمیاید «انا رجلُ» می زند و کسی را قبول ندارد و حرف شنو نیست
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۵۷
پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع)، هدف اقدامات هیئات
پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع)، هدف اقدامات هیئات
هدف از تشکیل شورای هیئت مذهبی هماهنگی، نظارت و... بر فعالیت هیئت از طریق خود هیئت است.
مرجع :
کرب و بلا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32492
حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نشست روسای هیئت مذهبی شهرستان ابرکوه که در سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابرکوه برگزار شد، با تقدیر از عوامل برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای هیئت مذهبی در شهرستان ابرکوه گفت: روسای هیئت با حضور پرشور و مسئولانه خود گرمابخش این انتخابات بوده‌اند.
وی با بیان این‌که هیئت مذهبی، معنوی‌ترین و مردمی‌ترین تشکل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است اظهار کرد: هدف از تشکیل شورای هیئت مذهبی هماهنگی، نظارت و... بر فعالیت هیئت از طریق خود هیئت است.
حسینی کوهستانی از هیئت به‌عنوان نعمتی بزرگ یاد کرد و گفت: دشمنان نیز به ظرفیت هیئت پی برده‌اند و طبیعی است که به فکر افتاده‌اند تا به اشکال مختلف در آن نفوذ کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم رصد فعالیت هیئت توسط شورای هیئت مذهبی تاکید کرد و گفت: هدف تمام فعالیت‌های هیئت باید پیاده‌سازی اهداف قیام امام حسین (ع) در جامعه باشد.
وی با اشاره به برخی از آسیب‌های موجود در حوزه عزاداری افزود: باید آسیب‌های این حوزه توسط مسئولان فرهنگی و مدیران هیئت رصد و برای حل آن برنامه‌ریزی شود.